HEJT PARK – PRZEJDŹMY NA TY 195 LIVE OD 22:00 – KRZYSZTOF STANOWSKI I BARTŁOMIEJ RABIJ

Sponsorem transmisji jest Pyszne.pl, dumny partner UEFA ?⚽️
SUBSKRYBUJ #KanałSportowy:
Linki do zbiórek charytatywnych, które trwają do 11 lipca ⬇️
✅Dołącz do zbiórki i pomóż Mateuszowi! ✅Darczyńca, który wpłaci największą sumę pieniędzy do naszej skarbonki otrzyma rękawice bramkarskie Rafała Gikiewicza z autografami jego i Roberta Lewandowskiego:

✅Dołącz do zbiórki i pomóż młodym sportowcom! ✅Darczyńca, który dokona największej sumy wpłat do naszej skarbonki otrzyma koszulkę Luisa Suareza z autografem:

✅Dołącz do zbiórki i pomóż Szymkowi! ✅Darczyńca, który dokona największej sumy wpłat do naszej skarbonki otrzyma zestaw, który zawiera koszulkę i piłkę z autografami Łukasza Piszczka:

✅Dołącz do zbiórki i pomóż Bartusiowi! ✅Darczyńca, który dokona największej sumy wpłat do naszej skarbonki otrzyma koszulkę z autografami reprezentacji Polski w piłce ręcznej:

✅Dołącz do zbiórki i pomóż w realizacji marzeń chorych dzieci – podopiecznych Fundacji „Mam Marzenie” ✅Darczyńca, który dokona największej sumy wpłat do naszej skarbonki otrzyma zestaw F1 Alfa Romeo Racing Orlen, który zawiera: koszulkę z podpisami Kimiego Raikkonena, Roberta Kubicy i Antonio Giovinazziego, czapeczkę z autografem Roberta Kubicy oraz smycz:

✅Dołącz do zbiórki i pomóż Amelce✅Darczyńca, który dokona największej sumy wpłat do naszej skarbonki otrzyma piłkę EURO 2020 z autografami:

✅Dołącz do zbiórki i pomóż Matildzie✅Darczyńca, który dokona największej sumy wpłat do naszej skarbonki otrzyma obraz autorstwa Pawła Lewczuka przedstawiający Jasia Kapelę i Krzysztofa Stanowskiego:

#HejtPark – #PrzejdźmyNaTy – Krzysztof #Stanowski i Bartłomiej Rabij odpowiadają na pytania od widzów Kanału Sportowego i słuchaczy WeszłoFM! Zapraszamy!

Nguồn: https://multilifevn.com/

Xem thêm: https://multilifevn.com/category/giai-tri

READ  VTV | Trailer CT "Lăn cùng trái bóng" (Đồng hành cùng Euro 2016)

About admin

Check Also

Cách cắm bình hoa chỉ 9 bông Đồng tiền trắng, Cắm Hoa Bàn Thờ 304

Bình hoa đồng tiền trắng chỉ 9 bông tạo nên nét độc đáo của bình …