PES 2016: UEFA Euro 2016 Qualifying – Albania Vs. Serbia (The Movie) #autochthonous

(PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE)
PES 2016: – Albania Vs. Serbia
#tifozatkuqezi #unebesoj #jemigati
#albaniazemraime #autochthonous #shqiperiaetnike


Nguồn: https://multilifevn.com/

Xem thêm: https://multilifevn.com/category/giai-tri

READ  Tây Ban Nha vs Italia 23h 27/06/2016 [Trailer] |EURO 2016

Check Also

IFC và HDBank hợp tác chiến lược hỗ trợ doanh nghiệp nhỏ và vừa

Nhân chuyến thăm chính thức Hoa Kỳ của Thủ tướng Chính phủ Phạm Minh Chính tại …

15 comments

 1. jam shqiptar dhe jam krenar

 2. ist albanien im spiel drin
  a esht shqiperia ne loj

 3. I ke mbyt fare serbët

 4. Si mund ta marr free ne ps3

 5. ju lutem a me tregoni se si ta shkarkoj PES2016 +murseligames

 6. a eshte e vertet shqipnia ne pes 2016

 7. Super Shqiptaret. tani dhe ne pes 2016

 8. si te rregulloj lojtaret ????

 9. Good video kuq e zi 4 life

 10. shkarkova pes 2016 po nuk jan lojtaret tan dalin te tier amund te me ndihmosh si ta rregulloj?